PRANIE I CZYSZCZENIE

Tapicerka meblowa dość szybko potrafi ulec różnym zabrudzeniom, które niekorzystnie wpływają na walory estetyczne i higieniczne.
Ze względu na dużą liczbę rodzai materiałów zalecamy skorzystanie z naszej fachowej pomocy, dzięki czemu czyszczenie tapicerki będzie nie tylko skuteczne, ale także bezpieczne dla Twoich mebli. Mieliśmy okazje skutecznie doczyścić i odplamić wiele różnych materiałów, unikając ich przedwczesnemu wyrzuceniu .Warto pamiętać, że prócz oczywistych kwestii estetycznych, regularne pranie i czyszczenie, wszelkiego rodzaju tapicerek itp., znacznie zmniejsza objawy alergii i zachorowań.Nasze środki nie są w żaden sposób toksyczne dla dzieci czy zwierząt!
Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług. Cena uzależniona jest od stopnia zabrudzenia i wielkości zabrudzonej powierzchni. Dojazd na terenie miasta Bytom i w obszarze do 30 km gratis!

Pełna procedura prania:

1. PRÓBA MATERIAŁU I DOBÓR DETERGENTU
Na samym początku sprawdzamy rodzaj tapicerki oraz jego wrażliwość na środki piorące. Dobieramy skuteczne środki dla wszelkich zabrudzeń.

2. ROZPUSZCZANIE BRUDU
Następnym etapem jest naniesienie profesjonalnego środka, tzw. presprayu na tapicerkę w celu uwolnienia reakcji chemicznej polegającej na rozpraszaniu brudu od struktury włókien.

3. WCIERANIE PRESPRAYU
Środek do rozpuszczania brudu musi dojść dogłębnie w strukturę tapicerki. W tym celu tapicerka jest szorowana ręcznie specjalną szczotką.

4. ODPLAMIANIE
Do szczególnie trudnych plam i zabrudzeń stosujemy dedykowane odplamiacze.

5. DOGŁĘBNE PŁUKANIE
Przygotowana powierzchnia w poprzednich etapach wymaga dokładnego wypłukania rozpuszczonego brudu oraz usunięciu roztoczy i alergenów za pomocą ekstraktora. Tapicerka meblowa dość szybko potrafi ulec różnym zabrudzeniom, które niekorzystnie wpływają na walory estetyczne i higieniczne.

OFERUJEMY PRANIE, CZYSZCZENIE: ​

TAPICEREK SAMOCHODOWYCH
DYWANÓW
WYKŁADZIN
NAROŻNIKÓW
KANAP
WERSALEK
FOTELI
KRZESEŁ
MATERACY